Spam


Pragniesz zareklamować swojego bloga? Zostaw link w komentarzu, a z pewnością zajrzę i może zostanę na dłużej!

7 komentarzy:

 1. Dodając ten komentarz, pragnę cię zachęcić do zapoznania się z moją twórczością. Być może znajdziesz w niej coś dla siebie i zechcesz dołączyć do grona moich czytelników. Poniżej pokrótce przedstawiam ci moje opowiadania.

  „Się nie zdarza taka miłość”
  Czternastoletnia Majka Zielińska, której życie nie rozpieszcza, decyduje się na podjęcie pracy. Postanawia zostać barmanką w klubie nocnym. Oczywiście zatrudnia się tam na dowód koleżanki. W ten sposób poznaje szefa, starszego od niej o dwadzieścia lat Huberta Bakera.
  Zapraszam na kontrowersyjny romans opowiadający o miłości, która się nie zdarza.
  http://sie-nie-zdarza.blogspot.com/

  „Prawdziwa Legenda”
  Elenodor, będące najpotężniejszym z imperium, jak każde wielkie państwo czerpało zyski z kolonizacji mniejszych, uboższych terenów. Tak trafili na Karteginę, niewielką wioskę, która nie pozwoliła się zdeptać.
  Opowieść oparta na starożytności, choć mówi o nigdy nieistniejących miejscach. Realna baśń o wojnie, która daje ból, łzy i niesie śmierć, ale także miłość, bo nigdy bowiem nie kocha się tak, jak w obliczu realnego zagrożenia, jak w sekundzie, gdy każda może być ostatnią.
  http://prawdziwa-legenda.blogspot.com/

  „Samotna Królewna”
  Katrina to młoda kobieta o oryginalnym imieniu, niekonwencjonalnym podejściu do życia i niewyparzonym języku. Czytelnicy poznają ją w chwili, gdy staje na rozdrożu, gdy boryka się ze stratą dziecka i decyzją o rozwiązaniu nieudanego małżeństwa.
  Wkrótce w życiu Katriny zaczynają pojawiać się różni mężczyźni: przyjaciel jeszcze z czasów podstawówki, przypadkowo spotkany pan fałszywy, młodszy brat najlepszej koleżanki i nauczyciel języka angielskiego prowadzący zajęcia w liceum dla dorosłych. Którego wybierze Katrina? A może wróci do byłego męża, nieodpowiedzialnego, zawsze bezrobotnego rapera?
  Opowieść obyczajowa o zróżnicowanych, często trudnych dylematach i wyborach. Opowiada o losach wielu ludzi, będących na różnych stopniach drabiny hierarchii społecznej.
  http://samotna-krolewna.blogspot.com/

  „Na kartkach pamiętnika”
  Klara będąca już staruszką, pragnie rozliczyć się z przeszłością. W tym celu zamierza dopełnić pamiętnik, który pozostawił po sobie pewien mężczyzna, będący niegdyś obecnym w jej życiu.
  Jak żyło się kobiecie w drugiej połowie XIX wieku?
  Ona sama zaczyna swoją opowieść od przestrogi - ostrożnie z marzeniami, bo mogą się spełnić.
  http://na-kartkach-pamietnika.blogspot.com/

  „Zostaw uchylone”
  Pewnego, wczesnego poranka, gdy uciechy cielesne przerywa małżonkom ich dwu i pół letni synek, Amanda nie upomina męża, by zostawił uchylone. On wychodzi, drzwi za nim się zamykają, a wcześniej anonimowa groźba wypada z kieszeni jego marynarki.
  Opowieść o kobiecie, która jest w stanie poświęcić wiele, by odkryć prawdę. Ale czy gdy to już nastąpi, to okaże się być
  na tyle silną, by potrafić ją udźwignąć?
  Opowieść osadzona na początku XX wieku, mówiąca o grze pozorów, rodzinnych intrygach i przemocy, od której ciężko się uwolnić i trudno ją tak naprawdę dostrzec, gdy się w niej tkwi.
  http://zostaw-uchylone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewiętnastoletnia Anella jest magiem, w kraju, w którym magia jest uznawana za najcięższy z grzechów. Kiedy jej sekret wychodzi na jaw, dziewczyna zmuszona jest opuścić rodzinne strony i wyruszyć w długą drogę - do Oreall, Miasta Magii, miejsca, w którym magowie nie muszą się ukrywać. Jednakże o okrucieństwie magów tam mieszkających opowiada się straszliwe historie. Czy Anella, młoda dziewczyna o dobrym sercu, odnajdzie tam swoje miejsce?
  http://smak-magii.blogspot.com/
  Pozdrawiam i zapraszam,
  ellain.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spodziewałem się, że nadejdzie taki dzień, który będę mógł nazwać ostatnim. To, co nas spotkało, sprawiło, że wszyscy poczuliśmy się nieśmiertelni. Wydaje mi się, że na początku przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. Do czasu ostatniego dnia. Nie byłem na niego przygotowany i kiedy się zakończył, czułem się całkowicie rozbity. Właściwie byłem wrakiem dawnego siebie. Może gdybym wiedział, zniósłbym to lepiej. Ale czy na takie dni można się w ogóle przygotować?
  dzien-ostatni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Znasz to powiedzenie „Nie wsiadaj do samochodu z nieznajomymi", które rodzice zawsze ci powtarzali? Co jednak, gdy jesteś zdesperowana i to twoje jedyne wyjście? Dla Jo Franco podróż z nieznajomym samochodem była początkiem samych kłopotów, których nigdy by się nie spodziewała...
  http://goodnight-mr-sweetheart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Paulina jest jeszcze bardzo młodziutka, liczy sobie zaledwie dwadzieścia dwie wiosny. To pełna energii dziewczyna o ufnych, błękitnozielonych oczach. Mieszka wraz z matką i siostrą w jednym z polskich, średniej wielkości miast.
  Blondynka, mimo zdanej matury z wynikiem dobrym, nigdy nie podjęła się pójścia na studia, choć marzyła o pedagogice i nauczaniu najmłodszych. Postanowiła zaraz po liceum iść do pracy i dopomóc finansowo rodzinie.
  Dziewczyna żyje jak typowa, młoda osóbka. Od czasu do czasu chodzi na spacery, spotyka się z przyjaciółmi, odwiedza pizzerie i kawiarnie. Zdarzają się weekendy, gdy zabaluje na domówce lub w mniejszym, raczej nieprestiżowym klubie.
  Kocha taniec, ale amatorski, nigdy nie pobierała żadnych nauk, no chyba, że można zaliczyć do tego zajęcia rytmiczne w czasach przedszkolnych. Regularnie jeździ na rolkach, starając się znaleźć na to choćby dwadzieścia minut dziennie.
  Paula jest raczej lubiana, ma grono zaufanych, oddanych przyjaciół, ale też nie stroni od towarzystwa dalszych znajomych. Łatwo nawiązuje kontakty nawet z obcymi, gdyż zwykle jest uśmiechnięta i rzadko się złości. Bije od niej pozytywną energią i namacalną dobrocią.
  Dziewczyna jednak źle ulokowała swoje uczucia i sama od dłuższego czasu uważa, że to co jest między nią, a jej chłopakiem – Norbertem – to nie jest to. Pewnej nocy, wśród świateł klubu, przelewa się czara goryczy i Paula definitywnie zrywa z Norbim, tłumacząc, że nie czuje jego zaangażowania. Jak każda kobieta pragnie być zaskakiwana, mieć poczucie, iż jest najważniejsza i że jej chłopak się nią naprawdę interesuje, a nie tylko robić za ozdobę przy jego boku.
  Awantura w klubie sprawia, iż dziewczyna wybiega z niego, a za nią podąża Tomasz – kumpel Norberta z podstawówki, na którego ten natrafił zupełnie przypadkiem i to po tylu minionych latach. Tomek proponuje Pauli podwózkę do domu. Ta się zgadza z nim wsiąść do samochodu, a niedługo po tym spotykają się coraz częściej, aż w końcu zostają parą.
  Paulina otrzymuje od Tomasza to czego nie był w stanie jej dać były chłopak. Tym czymś jest prawdziwe zaangażowanie.
  Czy takie zakończenie nie byłoby za piękne, by być prawdziwe? Byłoby, dlatego to nie jest zakończenie, a jedynie wstęp do zaborczej, toksycznej, zazdrosnej miłości.

  „Nie jesteś sama” – publikacja nowego rozdziału następuje w każdy poniedziałek

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do Królestwa!
  "Witaj w Królestwie Przybyszu! Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba, jednak jeśli chcesz zostać na dłużej, muszę Ci o czymś opowiedzieć. Intrygi i kłamstwa w tym miejscu to chleb powszedni. Twoje życie będzie spokojne dopóki będziesz akceptował to co dzieje się na Zamku. A co jeśli Ci się to nie spodoba? Co jeśli sprzeciwisz się ogólni przyjętym zasadą? Wtedy dopadnie Cię gniew Madary - przyszłego Króla. A wiesz mi, że wolisz nie spotykać się z nim sam na sam..."

  in-our-kingdom.blogspot.com
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lata '70. Manchester. Steven to wyjątkowo wrażliwy i obdarzony depresyjną naturą licealista, który wiedzie monotonne życie samotnika.
  Lecz...
  Pojawia się ktoś, kto chce zrozumieć i przedrzeć się przez tę samotność,
  trzy różne osoby...
  trzy różne charaktery...
  i trzy różne uczucia...
  Ile sekretów skrywa tajemnicza Natasha?
  Jak pociągająca jest niewinność Annie?
  Czego chce charyzmatyczny William?

  Nikt nie wie,
  co się wydarzy,
  kiedy Steven pozwoli im zbliżyć się do siebie.

  Jeżeli jesteś ciekawa tej historii pełnej przeróźnych emocji, zapraszam serdecznie na mojego bloga:
  https://morrisseyfanfiction.blogspot.com
  Pozdrawiam, Ann Flo

  OdpowiedzUsuń

Google+ Followers

Archiwum

© grabarz from WS | XX.